Зустрічайте нові можливості Kozeletslife v2.0!

Опубликовано: 15 февраля 2014
Просмотров: 1389

Постійні відвідувачі Kozeletslife не могли не помітити кардинальних змін у дизайні та функціоналі сайту.

Передбачивши ваше здивування, ми вирішили розповісти про те, для чого ж це було зроблено і що нового вас чекає на сторінках першого Козелецького районного веб-порталу Kozeletslife.

При створенні нової версії сайту були виправлені помилки і враховані всі недоліки попередньої версії. Оновлення торкнулося, без перебільшення, кожної сторінки Kozeletslife

Однією із головних особливостей мережі Інтернет є постійний розвиток. Причому цей розвиток має настільки швидкі темпи, що те що ще вчора було нормою, завтра вже може стати нудним пережитком минулого. 

Це призводить до того, що весь час з'являються якісь нові технології як у програмуванні, так і в здібностях браузерів. А в цьому напрямку є куди рости: це і новий стандарт мови розмітки веб-сторінок HTML5; і нові специфікації таблиць стилів CSS3; нові ідеї організації навігації по сайту; нові можливості з надання і пошуку інформації та багато іншого.

Багато технологій (які використовувалися 4-5 років тому і вважалися кращими на той момент рішеннями) почали застарівати, в той час як інші - застаріли вже безнадійно.

Ці процеси, природно, не можуть не впливати на сайти і їх зовнішній вигляд. Змінюється «мода на дизайн», змінюються можливості... І саме тому, сайт повинен бути актуальним як з технологічного боку, так і в плані дизайну. Адже в іншому випадку - користувачам він буде нецікавий.

Тут треба також згадати і про безпеку сайту, тобто його здатність протистояти усіляким зовнішнім небезпекам. Це можуть бути і спроби злому сайту хакерами (здебільшого заради розваги та удосконалення своїх навичок), а також можливість зараження його комп'ютерними вірусами.

Kozeletslife був створений майже 4 роки тому, і на той момент ми зовсім не мали досвіду у сайтобудуванні... Тому слід визнати: час та брак досвіду зробили свою чорну справу і (особливо останнім часом) наш сайт часто ставав жертвою вірусних атак.

Крім того, у нас за ці 4 роки накопичилося досить багато ідей щодо розвитку kozeletslife.com, бо ж саме цей сайт можна без перебільшення назвати обличчям нашого славного містечка в Інтернеті. І це обличчя, на нашу думку, має бути бездоганним.

Проблема в тому, що стару платформу на якій було розроблено наш портал, не можливо вдосконалювати до безкінечності. 

У всякому разі, сайт (як і все в цьому світі) має свою актуальність на певному відрізку часу. Тому рано чи пізно, все ж доводиться вносити в нього зміни, щоб зберегти ту саму актуальність в сучасних рамках.

І ось зараз ви бачите плоди нашої роботи під назвою Kozeletslife, версія 2.0

Отже, що нового чекає усіх користувачів другої версії Козелецького веб-порталу?

Звичайно, перше що кидається в очі, так це зовсім новий дизайн. Він став більш сучасний. Але в той же час - без особливих "наворотів". Щоб ніщо не відволікало користувачів від головної речі на будь якому сайті - його контенту. 

Також було збільшено у розмірі основні елементи навігації, що покращило зручність і простоту пересування по сайту. Але про найголовнішу особливість нового дизайну розкажемо пізніше. Так би мовити, на закуску.

Слід згадати і про зміни в структурі порталу та наборі його компонентів. Ми дещо реорганізували усі меню сайту. Деякі розділи були об'єднані в один, а деякі зникли взагалі.

Наприклад, такі компоненти як чат і блоги, було вирішено прибрати, бо вони не користувалися популярністю. На нашу думку, інших можливостей для спілкування на сайті більш ніж вистачає. Більше того, такі зміни дозволили суттєво зменшити навантаження на сервери, а це в свою чергу, відобразилося на швидкості завантаження сторінок.

Тепер коментувати матеріали на порталі стало простіше!

Зовсім не обов'язково бути авторизованим на сайті! Якщо ви користуєтесь однією з найпопулярніших соціальних мереж, ви можете залишити коментар за допомогою спеціальних віджетів. Для цього слід лише вибрати відповідну вкладку під матеріалом, як наприклад у цій статті.

Кардинальних змін зазнав і каталог організацій. З'явилися нові можливості пошуку в каталозі, рейтинги, коментарі і таке інше. 

Дошка оголошень Козелецького району теж зазнала значних змін. Тепер вона отримала нове оформлення та більш зручний спосіб завантаження ілюстрацій до оголошень. Крім того, на сторінці будуть відображатися 15 нових оголошень, а також найпопулярніші оголошення за кількістю переглядів.

Оновлення не оминули і наш Форум та розділ "О городе / справочная".

Але найбільший список нововведень чекає на вас у розділі "Наше сообщество". Тут вам: і можливість "лайків"; і можливість зміни аватару та обкладинки як власного профілю, так і профілю групи (як у Фейсбук); і створення "мероприятий" (як у Вконтакті).

Доступна також нова функція "відео аватар" та ще ціла купа усяких цікавих новинок. Насправді, перераховувати пункти можна дуже довго. Краще ви вже самі оціните у повній мірі дані оновлення.

Але найголовнішою особливістю другої версії Kozeletslife є адаптивний дизайн.

Адаптивність - це здатність сайту підлаштовуватися під різні типи та розміри екранів. Будь то комп'ютер, планшет чи мобільній телефон. А це означає, що вперше в Козелецькому районі з'явився свій веб-портал з мобільною версією сайту!

Це досить важливо, адже статистика показує, що майже 40% усіх наших відвідувачів користуються саме мобільними пристроями для виходу в Інтернет. Звичайно ж ми не могли не врахувати інтереси таких користувачів.

Мобільна версія Kozeletslife має дещо спрощений дизайн, що суттєво прискорює завантаження сторінок на мобільних пристроях. Але функціонал та можливості користувача залишаються таким ж як і у повній версії сайту.

Що ж, як бачите змін багато, але це ще далеко не все. Користувач бачить лише "верхівку айсберга", набагато більше зроблено в "надрах" сайту. Сподіваємося ми не даремно витратили цілий місяць на повне оновлення цього ресурсу, провівши не один день за моніторами комп'ютерів.

Ми прагнемо удосконалюватися, у нас є багато ідей, втілення яких буде реалізовано в майбутньому. Є навіть ідеї до яких нам ще треба, як то кажуть, дорости. У всякому випадку, ми як завжди стараємося йти у ногу з часом.

Дякуємо усім користувачам які протягом цих 4 років були з нами! Ваша прихильність є для нас найбільшою нагородою.

Щербина Дмитро, розробник

Козелецького соціально-інформаційного

інтернет-порталу kozeletslife.com


Комментарии  

+1 #1 Ruslana 17.02.2014 23:37
Чекаємо на ваші відгуки щодо оновленого Kozeletslife v2.0!

Всі питання, зауваження і пропозиції можна залишити на форумі у спеціальній темі: www.kozeletslife.com/forum/dobro-pozhalovat/730-nova-versiya-kozeletskogo-veb-portalu-kozeletslife
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Tags: Kozeletslife Новий дизайн Обновление сайта