З Днем Святого Миколая

Опубликовано: 18 декабря 2016
Просмотров: 1448

Свято Святого Миколая традиційно відзначається 19 грудня, хоча існує і ще інший день Святого Миколая - 22 травня.

Зимовий Миколай - одне із найбільш шанованих християнських свят на Русі, день смерті Миколи Чудотворця. Це свято відзначається набагато масштабніше ніж Новий рік.

Шановні військовослужбовці, прийміть вітання!

Опубликовано: 06 декабря 2016
Просмотров: 1489

6 грудня - День Збройних Сил України

Незважаючи на досить невелику офіційну історію Української армії, справжній вік українського війська сягає кількох століть, а його бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни, а тепер і до неоголошеної війни-2014.

Вітаємо з Всесвітнім Днем волонтера!

Опубликовано: 05 декабря 2016
Просмотров: 2232

5 грудня в усьому світі відзначають День волонтерів. Останні роки, для нас, українців, цей день набув особливого значення. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Низький уклін вам, волонтери  Козелецької районної громадської організації ГРІМ та інших організацій району, області, України, світу!

Вітаємо з Днем знань!!!

Опубликовано: 31 августа 2016
Просмотров: 1885

1 вересня -Україна та інші країни світу відзначають День Знань!

Цього дня, першокласники вперше йдуть до школи, і для них лунає перший дзвоник; першокурсники - до ВУЗів, і знайомляться з поняттями "пара" та "сесія"; а для декого з нас - то є привід усміхнутись з ноткою ностальгії за тим часом, коли все це стосувалось і нас особисто, та порадіти, а то й позаздрити тим, кому все це ще належить пройти в майбутньому.

Вітаємо всіх зі святом!

Опубликовано: 26 июня 2016
Просмотров: 1342

Цього року Україна відзначає День молоді 26 червня. Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Бути молодим прекрасно, Ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного...