Шановні військовослужбовці, прийміть вітання!

Опубликовано: 06 декабря 2016
Просмотров: 1485

6 грудня - День Збройних Сил України

Незважаючи на досить невелику офіційну історію Української армії, справжній вік українського війська сягає кількох століть, а його бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни, а тепер і до неоголошеної війни-2014.

Та сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Раніше, на превеликий жаль, не всі розуміли значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Але події останніх років змінили кожного з нас, розбудили наш патріотизм, а наші військові довели: сини України - герої. 

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців

з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім

незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!

Довідка:

Осінь – зима 1991 року були повною мірою переломними для військового будівництва. Адже 6 грудня Верховна Рада України приймає надзвичайно важливі для військового будівництва закони − “Про оборону України” і “Про Збройні Сили України”. Того ж дня було затверджено текст Військової присяги, яку в залі Верховної Ради першим склав Міністр оборони України генерал-полковник К.П. Морозов.

День Збройних Сил України - 6 грудня, Постанова Верховної ради України від 19.10.93 №3528-12

23 лютого 1999 року — Президент України Леонід Кучма видав Указ «Про День захисника Вітчизни», в якому зазначено: «Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято — День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого».

  • Всесвітній день чоловіків — відзначається в першу суботу листопада
  • Міжнародний чоловічий день — відзначається 19 листопада
  • День захисника України — відзначається 14 жовтня (з 2015 року є державним святом і неробочим днем).

 

Козелецький соціально-інформаційний

інтернет-портал kozeletslife.com


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить