Вітаємо з Днем знань!!!

Опубликовано: 31 августа 2016
Просмотров: 1881

1 вересня -Україна та інші країни світу відзначають День Знань!

Цього дня, першокласники вперше йдуть до школи, і для них лунає перший дзвоник; першокурсники - до ВУЗів, і знайомляться з поняттями "пара" та "сесія"; а для декого з нас - то є привід усміхнутись з ноткою ностальгії за тим часом, коли все це стосувалось і нас особисто, та порадіти, а то й позаздрити тим, кому все це ще належить пройти в майбутньому.

Шановні освітяни!

Вітаємо Вас з днем знань – 1 вересня! Поздоровляємо з початком навчального року та бажаємо міцного здоров'я, здібних учнів та звичайно покращення умов праці!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Перший раз у перший клас!
Це ж таке є свято,
Добрим учнем в школі будь,
Друзів май багато.
Вчителів завжди шануй,
Вчи буквар до дірки!
Нехай тішаться батьки
За твої п'ятірки.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Отже, з нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

АДМІНІСТРАЦІЯ

Козелецького соціально-інформаційного

інтернет-порталу

kozeletslife.comДобавить комментарий


Защитный код
Обновить