Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
Все о программном обеспечении, компьютерных технологиях, дивайсах, комплектующих, оргтехнике... А также разговоры программистов, контент-менеджеров, веб-дизайнеров, геймеров и юзеров...
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Восстановление данных

Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #309

• Ruslana
  • Ruslana аватар
  • Вне сайта
  • Модератор
  • Ласкаво просимо до нас!
  • Спасибо получено: 41
Думаю в житті кожного хоч раз траплялося западло - такі цінні і потрібні файли... втрачені :bum:

А чи знаходили ви вихід з цього? Якщо у вас був досвід відновлення файлів чи спроба, яка виявилась невдалою, давайте поділимось з іншими своїми перемогами чи помилками! :help:
Одни хотели бы понимать то, во что верят, а другие - поверить в то, что понимают.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Re: Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #310

• Ruslana
  • Ruslana аватар
  • Вне сайта
  • Модератор
Стандартна ситуація: карта пам'яті з фотоапарата не схотіла відкриватись і дуже просила відформатувати її...:hacha:
Як я потім вияснила, таке часто трапляється після використання картрідера. А взагалі таке може трапитись з любим цифровим носієм інформації. Навіть з жорстким диском... :angry: Сумний досвід теж був...:angry: :blink:

Але не треба панікувати відразу! Сьогодні відновлення та збереження даних досить просте (залежить звісно від вашої ситуації).

Найкращий результат звісно буде якщо ви нічого не форматували, а тим більше не зберігали на цьому носії нічого нового.
Одни хотели бы понимать то, во что верят, а другие - поверить в то, что понимают.

Re: Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #311

• Ruslana
  • Ruslana аватар
  • Вне сайта
  • Модератор
Так от яку відповідь я знайшла на свій запит "Не відкривається xD-Card":
"Если вы случайно удалили нужные фотографии или карта перестала читаться, не стоит впадать в панику и расстраиваться - их можно легко восстановить, особенно если после удаления на флэшку не писать новых фотографий...

Все дело в том, что на Flash-картах как правило применяется обыкновенная компьютерная файловая система FAT16 и файл можно восстановить стандартным образом, необходимо только найти утилиту, работающую с этим типом носителей. И такая программа есть - BadCopy Pro, поддерживающая работу со всеми типами современных Flash-карт: CF/SD/SM/MS/MMC/XD (кстати, авторы почему-то не указывают поддержку xD-Card, но програма и с ними работает).
ВНИМАНИЕ: Спойлер! [ Нажмите, чтобы развернуть ]

Re: Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #312

• Ruslana
  • Ruslana аватар
  • Вне сайта
  • Модератор
Програмка завантажилась порівняно швидко, після нескладної установки та виконання всіх описаних вище кроків, десь через годинку я вже мала збережені фото та відео!!! :woohoo:
Звісно без втрат не обійшлося :hacha:, але в порівнянні з можливістю втратити ВСЕ:blink: , 5-7% пошкоджених фото - це таке...:-)

До-речі, при збереженні файлів програмка попросила код реєстрації... :blink:
ВНИМАНИЕ: Спойлер! [ Нажмите, чтобы развернуть ]
Последнее редактирование: 5 года 10 мес. назад от Ruslana.

Re: Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #313

• Pekodin
  • Pekodin аватар
  • Вне сайта
  • Захожу иногда
  • Спасибо получено: 9
Було в мене теж подібне горе. Згоріла електронна плата на вінчестері і я поклав його до кращих часів у темне місце. Полежав він рік а я тим часом знайшов місце де можна було відновити дані. В одній конторі в Києві відновили всі файли і до того ж досить швидко тільки бабла звичайно прийшлось викласти.

Re: Восстановление данных 5 года 10 мес. назад #314

• admin
  • admin аватар
Взагалі, досить гарно відновлюються фото і графічні файли. Їх можна відновити без особого труда і спеціальними прогами яких в інеті повно. Гірше відновлюються документи. Але якщо треба відновити якусь програму, то це вже дуже важко і без спеціалістів тут не обійтись.
Але все залежить від ступені пошкодження носія інформації. Якщо ж носій робочий, то данні можна відновити навіть після форматування. Звичайно ж десь біля 30% файлів згинуть навіки.
  • Страница:
  • 1
  • 2