Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Cад/огород. Хитрости' форума. 1 год назад

все на стільки геніально просто, що вражає, як до цього раніше не додумався.
Подробнее...

Сергій Миколайович поблагодарил(а) пользователя 'kaylen' в форуме за сообщение ' Гумор, цікаві картинки, відео'. 1 год назад
Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Чого насправді нехватає в Козельці?' форума. 1 год назад

А це вірно, що тепер в Козельці не буде автостанції??
Подробнее...

Сергій Миколайович поблагодарил(а) пользователя 'marinaa' в форуме за сообщение ' Гумор, цікаві картинки, відео'. 1 год назад
Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'некримінальне чтиво' форума. 1 год назад

І так, поділюсь останнім, що вразило:
1 Ден Браун - "Втрачений Символ" - містичний детектив. Дуже динамічна і неймовірно захоплююча книга. Читається легко, а бажання її читати з кожною сторінкою, лише збільшується.
2.Джозеф Хеллер - "Уловка 22" - гумористичний, і в той же час, серйозний роман про американську авіабазу часів Другої світової війни. Військовий гумор межується з висвітленням проблем військових структур і соціальної проблематики.
3 Генри Лайон Олди - "Герой должен быть один" - цікава пригодницька фантастика на основі давноьгрецької міфології.
4 А. Жвалевский, Е. Пастернак - "Правдивая история Деда Мороза" - розповідь схожа на казку для дорослих. Ця казка заставила поглянути, на деякі речі по новому і, дещо, переоцінити моє відношення до певних речей.
5 Кен Кизи - "Над кукушкиным гнездом" - розповідь, про суспільство на прикладі психлікарні. Головний герой, своєю появою в цій лікарні зводить нанівець всі прагнення персоналу до контролю за ситуацією.
6. Виктор Пелевин - "Чапаев и Пустота" - дуже своєрідна книга. Не всім вона до смаку. Але, якщо "підсісти" на хвилю розповіді, то отримаєте незрівнянне задоволення від читання.
7 Джон Уиндэм "День триффидов" - фантастична розповідь про те як осліпло практично все населення планети, і головними на планеті стали рослини-вбивці. На перший погляд сюжет дешевого ужастіка. Але, насправді серйозний твір.
8 Жозе Сарамаго - "Сліпота" - буде цікаво почитати до, або після "День триффидов". Дана розповідь, також про те, як осліпло все населення (в даному випадку 100%). Але, на відміну від попередньої книги, тут іде розповідь, як поведуть себе в такій ситуації невелика групка людей в закритому приміщенні. Дуже емоційна книга. Вона нікого не залишить байдужим.
9 Роджер Желязни - його цикл "Хроніки Амбера" - цікаве пригодницьке фентезі, без ельфів і гномів. Дуже продумана і заплутана сюжетна лінія, на фоні багатьох цікавих світів.
10 Фрэнк Херберт - фантастичний цикл Дюна. Перші дві книги з циклу дуже цікаві. Подальші книги більш статичні, насичені філософськими розмовами і, більш підходять для поціновувачів фантастики заради фантастики.
Якщо хтось читав книги з переліку поділіться враженнями.
А, якщо буде цікаво, пораджу ще щось.
Подробнее...

Сергій Миколайович поблагодарил(а) пользователя 'vitality' в форуме за сообщение ' Гумор, цікаві картинки, відео'. 2 года/лет назад
Сергій Миколайович поблагодарил(а) пользователя 'vitality' в форуме за сообщение ' Новини з фронтів'. 2 года/лет назад

Сергій Миколайович теперь дружит с участником Наташа Стельмах

Руслана поблагодарил(а) пользователя 'chubays' в форуме за сообщение ' Козелец - европейский город'. 2 года/лет назад
Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Козелец - европейский город' форума. 2 года/лет назад

Їхав в неділю на Київ, водій казав, що з пятниці (20.02.15) проїзд буде 35грн
Подробнее...

Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Высокоскоростной ИНТЕРНЕТ в Козельце' форума. 2 года/лет назад

vitality пишет:

Тому хто не в курсі, по Козельцю Укртелеком змінив тарифи
Та якби телеком нормальні комунікації проклав, а не ті старезні лінії, які приводять до регулярного зриву коннекту, то нічого нового тут можна було і не придумувати. Це якщо міркувати з технічної сторони питання. Для конкуренції і підвищення якості послуги альтернативУ(И) мати не завадило б. Але тут абонент повинен і сам розуміти, що це таке "якість послуги" і що можна вважати її підвищенням..
я це написав, не для того щоб підтримати Укртелеком. В жодномуу разі! Я лиеше хотів, повідомти, тим хто ще не знає, що можна платити менше. Собі залишив 2Мбіт, бо знаю, що 24 Мб місцева техніка не потягне + в договорі звучить як швидкість ДО 24Мбіт. З розповіді: при договорі на 5Мбіт стабільно видається не більше 3 Міб, під час телефонного дзвінка до телекому сказали : у вас же в договорі звучить до 5Мбіт, от і маєте". Тобто, при високих цінах, не дають навіть того що обіцяють. Таке лайно терпіти вже набридло.
Подробнее...

Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Высокоскоростной ИНТЕРНЕТ в Козельце' форума. 2 года/лет назад

MadSam пишет:

vitality пишет:
Це воно доки на дроті одному будете висіти тільки ви. Ось коли буде кількість абонентів збільшуватись, тоді і побачимо скільки людей на одну трубу почіплять.

Це все, звичайно, зрозуміло, але чи є в Козельці якісь альтернативи?

Я три роки користувався інтернетом від ОГО1 Мбіт/с, потім вони зробили мені велику послугу і підняли швидкість аж до 2 Мбіт/с, чим я користувався ще три роки, і це все за ті ж 100 грн + плата за стаціонарний телефон.
І, судячи з політики Укртелекому, сидів би я ще з такими тарифами три роки (ціна звісно ж піднялася, враховуючи курс долара).
Але, ситуація на щастя змінилася, і тепер я можу вибирати, до якого провайдера підключатись. Це великий плюс і для самих компаній - здорова конкуренція ще нікому не заважала.

Спеціально проводив тести - вмикав торренти на пару завантажень одразу + файл через браузер + потокове відео на ютуб - веб-сторінки при цьому вантажились без проблем.
Тому хто не в курсі, по Козельцю Укртелеком змінив тарифи: зараз 2Мб коштує 45 грн на місяць, а за 100 отримуємо 20Мб (чи 24Мб). Автоматом телеком не переводить на нові тарифи треба йти і самим казати щоб це зробили. Судячи з сайту Укртелекому нові тарифи введені ще в травні 2014 року.
Подробнее...

Руслана поблагодарил(а) пользователя 'chubays' в форуме за сообщение ' Гумор, цікаві картинки, відео'. 3 года/лет назад
Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Тринажорки' форума. 3 года/лет назад

бачив показовий виступ чернігівського клубу капуейра. бойові танці цого виду єдиноборств дуже цікаві, навіть видовищні. А ще був, якийсь фільм де головний герой майстер цього виду.
А от бойовий гопак не так вже й поширений. Навіть, по іншому скажу : не розкритий потенціал. Тобто гопак всі занють, як танок. А, як його використовувати в сутичці з гопатой не дуже зрозуміло.
Як резюме скажу, що ці види єдиноборств, в плані фіз і морального розвитку дуже корисні. А от, для більш хардкорного мородбою підходить щось накшталт бойогового самбо, тобто вид де задіяні руки і ноги + борьба.
Подробнее...

Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Тринажорки' форума. 3 года/лет назад

гуртки бойових мистецтв колись, давно були в Козюльках, але прожили не довго. Офіційних трнажорних залів немає. Любітелі накчати банкі туляться де є хоч якась залізяка : ДЮСШ, школа №3 і 2, технікум, начебто ще десь.
Я багато чув серед знайомих, що вони б іззадоленням пішли в гарний спорт клуб на нормальні тренажори. Я й сам би туди ходив, як би постійно жив в Козельці. А ще, на мою думку, такі види спорту, як бокс (може борьба, чи ото тіпа бусідо:)) були б популярними. Екзотичні види бойових мистецтв не дуже популярні, мені так здається (чи, може це все залежить від реклами і тренера).
Подробнее...

Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Новини з фронтів' форума. 3 года/лет назад

Протяжка операции: как Россия организовала Майдан и войну в Украине
hvylya.net/analytics/politics/protyazhka...ction_types=og.likes

ще одна теорія чого склалася така ситуація в Україні.
Подробнее...

Сергій Миколайович ответил(а) в теме 'Гумор, цікаві картинки, відео' форума. 3 года/лет назад

][video]
обережно, ненормативна лексика
Подробнее...