Пиво стало алкогольним. Наслідки...

Опубликовано: 08 июля 2015
Просмотров: 986

Законопроект 1171 прийнято. Що зміниться?

З 1 липня змінами до законодавства пиво вважається алкогольним напоєм, для продажу якого потрібна ліцензія.

Важливо також зазначити, що з 1 липня заборонено продаж пива через дрібнороздрібну торговельну мережу (кіоски, палатки, павільйони для сезонного продажу товарів тощо).

Ліцензія на торгівлю видається терміном на один рік і має бути обов’язково зареєстрована в органі Державної фіскальної служби України, а в сільській місцевості в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.

Зазначимо також, що плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 тисяч гривень за кожен з напоїв, зазначених в ліцензії РРО, що знаходиться у місці торгівлі. Плата за ліцензію здійснюється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів.

Суб’єкти господарювання (у тому числі платники єдиного податку), які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (у тому числі тільки пивом), повинні до 1 липня обов’язково обладнати місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій.


Пиво - алкогольний напій

Відповідно до частини дванадцятої статті 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності ліцензій.

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення. Про це повідомив заступник начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області Валерій Коваль.

Таким чином, з 1 липня 2015 року ліцензуванню підлягає діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому для ліцензування діяльності, пов’язаної з виробництвом та продажем пива використовуються бланки ліцензій єдиного зразка, встановленого Кабінетом Міністрів України для алкогольних напоїв.

На роздрібну торгівлю пивом з кіосків ліцензії будуть видаватися лише при наявності належним чином зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій. А торгувати пивом на розлив у споживчу тару дозволяється лише суб’єктам громадського харчування.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області


Ганебний Законопроект 1171 - про наслідки!

Ініціатором законопроекту звісно були як завжди етнічні євреї, а конкретно - пан Томенко, ватажок "помаранчевого перевороту" 2004 року.

Зразу хочу зазначити, що пан Томенко на понятті ТВЕРЕЗОСТІ взагалі не розуміється як і інші представники єврейської етнічної громади в Україні.

Пан Томенко на кожній конференції, стосовно законопроекту 1171, успішно проводив єврейську маніпуляцію, а саме - заміняв ТВЕРЕЗИЙ образ життя, на здоровий, що є антинародною ганебною справою - програмуванням свідомості українців на помірне споживання алкоголю!

Саме помірне споживання алкоголю та здоровий образ життя від помірного споживання - було головною тезою Томенка у його виступах та закликах! Ганьба!

Два роки тверезники разом з іншими здорово мислячими силами суспільства боролися за те, щоб законодавці визнали пиво алкоголем і обмежили його доступність. Нарешті відповідний законопроект прийнято. Але якщо уважно прочитати текст прийнятого закону, причин для радості залишиться небагато…

Так, позитивні зрушення є. Закон України вiд 21.01.2010 № 1824-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв» забороняє пити пиво в закладах охорони здоров'я та навчальних закладах, у громадському транспорті, закладах культури, в закритих спортивних приміщеннях та місцях проведення масових заходів, на дитячих майданчиках, в державних установах і не тільки. Забороняє він також продавати «лонгери», «джин-тоніки» й подібну гидоту неповнолітнім, але хто і як це буде контролювати - не прописаний механізм, а тому виконуватися не буде!

Але мало не в кожному абзаці й негатив: ряд виключень абсолютно необґрунтовано зроблено для пива у пластикових пляшках, безалкогольного пива тощо. Крім того, деякі оглядачі справедливо вважають, що мета даного закону — послаблення заходів по протидії курінню. Якщо до сьогоднішнього дня будь-яка людина мала законне право в будь-якому ресторані чи кафе вимагати для себя місце, абсолютно ізольоване від диму, то тепер у людей відібрали це право. Гальмується також розміщення на пачках сигарет кольорових зображень, що демонструють наслідки куріння…

Незрозумілими залишаються також і механізми притягнення порушників закону до відповідальності. Працівники міліції не зацікавлені (їх ніяк до цього не заохочують) слідкувати за відсутністю питущих в громадських місцях.

Йдемо далі. Деякі ЗМІ вже направили всі свої гострі язики на розпалювання неприязні народу до щойно прийнятого закону. Як і в усі часи, грають на вже набутій, але ще не усвідомленій пристрасті до слабоалкогольних розчинів, а також на елементарній гордині пересічного українця: «От, мовляв, для алкоголіків обмеження ввели, а нормальним людям тепер не можна буде в парку пива попити…»

Чомусь не піднімається інше питання: кого повинні бачити в парках наші діти? Нормальних тверезих людей чи «нормально» питущих?

Не залишається жодних сумнівів і в тому, що пивні лобісти добряче попрацювали над самим законопроектом (а не тільки над висвітленням вже прийнятого закону у пресі): по-перше, затримували його прийняття понад два роки; крім того, початковий текст зазнав значних правок, зрозуміло, не на користь тверезості. Варто лише підрахувати, скільки разів зустрічається у законі слово «крім» (33 рази), а особливо словосполучення «крім безалкогольного» (18 разів дається ця відверта вказівка виробникам: молодь можна труїти безалкогольним пивом!) — і кожному стане зрозуміло, що зовсім не на збереження тверезості, життя і здоров’я кожного з нас направлені ці зміни, внесені до алкогольних законів…

Голова ГО "Твереза Нація"

Олекса Русс


Комментарии  

0 #1 vitality 07.07.2015 17:56
Цитата:
Голова ГО "Твереза Нація"
Що це за "правильно расовий" репортаж :)? Причому тут євреї??? Слово "євреї" (в тій чи іншій формі) в цьому опусі-аналізі "єврейського пивного законодавства" зустрічається занадто часто. Це якийсь "грьобаний", вибачте, стид як на мене. Після прочитаного мене чомусь налякало більше не існування проблеми алкоголю в суспільстві, а існування отаких от "расово правильних" борців з алкоголем.
Цитировать
0 #2 vitality 07.07.2015 17:57
Цитата:
Чомусь не піднімається інше питання: кого повинні бачити в парках наші діти? Нормальних тверезих людей чи «нормально» питущих?
От в мене чомусь склалось враження, що рівень непитущості людини не гарантує її нормальність.
Цитировать
0 #3 vitality 08.07.2015 11:40
Цитата:
Голова ГО "Твереза Нація" Олекса Русс
Люди добрі! Схаменіться! Кого ви публікуєте???
politiko.ua/profile-129052
Цитата:
Олекса Русс
Політичні погляди Інше ... (монархист)
Тепер от ще від Олекса Русс в блогах Олеся Бузини: www.buzina.org/blogs/entry/1538-%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D1%8F-%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B2%D0%B0%D1%81-%D0%BE%D0%BF%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%B2%D1%81%D0%B5%D1%85-%C2%AB%D0%BF%D0%BE%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B8%C2%BB.html - Если ты не монархист, то ты человек с промытым мозгом!
Цитата:
Пока "белым рабам" кто-то не донесёт в их затуманенные мозги, что абсолютная православная монархия их единственное спасение, ничего хорошего на этих землях происходить не будет!!!
Цитировать
0 #4 vitality 08.07.2015 11:41
Я просто хочу сказати, що іноді за такими благими ідеями типу "Тверезої нації" може критись щось навіть страшніше за пиво та горілку.
Цитировать
0 #5 vitality 08.07.2015 11:57
Як на мене, то взагалі здається трохи стрьомним, якщо не сказати "незаконним", розповсюдження такої інформації, від якої тхне антисемітизмом.
Цитировать
0 #6 vitality 08.07.2015 12:36
Я розповсюдив лінк на цей расовий аналіз пивного закону. Друзі деякі вже відписали :)
Цитата:
Вообще - твереза нація - судя по всему наркоманы еще те
Цитировать
0 #7 razer 08.07.2015 12:38
Хлопці - з дубу рухнули цей нацистський непотріб публікувати? Ага - евреї заставили людину пити. Давайте всіх заженемо в колони і заставимо жити маршем. Олекса Русс - вшива нацистська вата.
Цитировать
0 #8 vitality 08.07.2015 12:48
Цитата:
Хлопці - з дубу рухнули цей нацистський непотріб публікувати?
І дівчата ;)!
Цитировать
0 #9 Ruslana 08.07.2015 14:30
:-* Опублікували бо хотілося висвітлити тему з різних боків... А кожен вже сам аналізує 8)
Крім того, перевірили чи нас читають ;-)
Хоч вияснили, що активні користувачі таки є!!! Дякуємо що ви з нами!!! :-)
Цитировать
0 #10 vitality 08.07.2015 14:56
Цитата:
Опублікували бо хотілося висвітлити тему з різних боків...
Воно то так. Убивці і гвалтівники також мають точку зору.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить