Перейменування. Зміни до паспорту

Опубликовано: 20 апреля 2016
Просмотров: 506

Громадянам немає потреби при перейменуванні вулиці або населеного пункту вносити будь-які зміни до паспортів

З 04 квітня 2016 року набрав чинності закон, яким внесено зміни до статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Відтепер «у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів» усі необхідні зміни автоматично вносяться до бази даних, яка ведеться для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Порядок внесення таких змін, а також передачі інформації про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб до Єдиного державного демографічного реєстру визначаються Правилами реєстрації місця проживання та Порядком передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 р. № 207.

Вчинення громадянином у зв’язку з цим будь-яких дій, зокрема, направлення до будь-яких державних органів або органів місцевого самоврядування будь-яких повідомлень про перейменування вулиці чи іншого об’єкта топоніміки населеного пункту не вимагається.

Зміни до паспорта чи іншого документа громадянина, пов’язані із таким перейменуванням, вносяться виключно за бажанням самого громадянами. Внесення таких відомостей згідно частини 14 статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» є безкоштовним.

За повідомленням

Українського інституту національної пам’яті


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить