Що означають нічні кошмари?

Опубликовано: 22 ноября 2015
Просмотров: 2043

Сни бувають приємні, дивні, цікаві, але найемоційніші все-таки, мабуть, кошмари. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-10 найпоширеніших нічних кошмарів та тлумачення того, що означає такий сон?

1. Голий у публічному місці

Цей сон говорить про відчуття беззахисності та вразливості.

Людина боїться, що його секрети стануть відомі всім, що він не впорається зі справою, або не зможе виправдати очікувань.

2.  На вас напали або поранили

Цей сон говорить про страх перед іншими людьми. Ймовірно страх критики, або боязнь не вписатися в нове оточення. Іноді цей кошмар говорить про страх реального насильства. Тому, щоб вірно витлумачити сон, потрібно знати, що відбувається в житті людини.

3. Проблеми з авто

Цей тип кошмару означає втрату сил рухатися далі, або втрату контролю над власним життям. Часто машина символізує здатність добиватися чогось нового в житті.

4. Тонути

Імовірно ви відчуваєте себе пригніченим або розумієте, що витратили багато сил на справу, не отримавши нічого натомість. Для правильного тлумачення потрібно знати всі нюанси сну.

Наприклад, у сні ви можете тонути і нікого не бачити навколо, або навколо може бути багато людей, або вас топлять у сні навмисно. У кожному випадку тлумачення сну буде різним.

5. Падіння

Падіння у сні не можна вважати кошмаром. Адже існує «гіпнагогічний стан», так званий перехід між неспанням і сном. Під час цього стану ми відчуваємо, що падаємо, злякавшись, ми здригаємося і прокидаємося, розуміючи, що це був лише сон.

Але кошмари з падіннями говорять про наявність боязні висоти, про страх втрати контролю над ситуацією, а іноді навіть про страх смерті.

6. Випадання зубів

Якщо у людини у сні випадають зуби, значить він відчуває, що не справляється з покладеними на нього завданнями, або розуміє, що у нього не виходить направити життя в потрібне русло. Також подібні кошмари говорять про невпевненість у соціальному житті, про боязнь афішування некомпетентності в якій-небудь справі, або про відчуття власної непривабливості. Інтерпретація залежить від подій в житті людини.

7. Загубитися

Цей кошмар можна побачити в будь-якому віці, але для дітей він, звичайно ж, набагато страшніший. Коли подібне сниться дорослому, це означає, що людина не розуміє в якому напрямку їй варто рухатися і яке рішення варто прийняти.

8. Провалити іспит

Досить поширений тип сновидінь. Говорить про те, що людина не готова до чого-небудь, або що зробила важливу справу не так як слід було. Завалити іспит може людина, яка відчуває невідповідність місця, яке займає. Для розшифровки потрібно знати деталі.

9. Хвороба й інші ситуації, пов'язані зі здоров'ям

Подібні сни сняться, коли людина боїться чогось нового, що має ввійти в його життя. Але також це може означати страх підхопити якусь хворобу, або переживання, що все піде не так як задумано. У рідкісних випадках, сон про хворобу є передвісником і сниться, коли хвороба вже є, але людина про неї ще не знає.

10. Переслідування

Найчастіше це означає, що людина відчуває себе пригніченою через те, що його наздоганяє щось, чого він уникав. Боязнь не встигнути зробити те, що необхідно.

При інтерпретації подібних снів важливо враховувати емоції щодо погоні. Якщо гонитва не викликала неприємних відчуттів. Це кошмаром назвати не можна.

 


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить