Раз на 2 октильйона випадків

Опубликовано: 29 мая 2016
Просмотров: 1430

Кожному з 4 гравців вісту прийшло по повному набору карт однієї масті.

Пенсіонери, які грали у карткову гру віст у місті Кінетоне (Британія) стали учасниками події, ймовірність якої становить фантастично малу велечину - 1 до 223519740689536636830155999.

Тобто, таке можливе лише теоретично. Як, наприклад, те, що мавпи, які друкують на машинці, колись за мільярди мільярдів років надрукують текст "Війни і миру".

Але британським пенсіонерам пощастило, - кожному прийшло по повному набору карт однієї масті: всі піки від двійки до туза, всі трефи і так далі.

"Той, хто здавав карти, дуже добре перетасував колоду. Дав зрізати, роздав. Я взяла карти і побачила, що в мене повний набір в піках. Тут хтось за столом радісно повідомив про свій повний набір. Тоді ми розкрили карти і побачили, що кожен має на руках по повному набору", - розповіла 77-річна Венда Даутвайт.

Місіс Даутвайт вважає те, що трапилося з нею і партнерами по вісту, гідне Книги рекордів Гіннесса.

"Клянуся своїми внуками, що я не махлював", - розповів 73-річний Рон Коулес, який роздав такий неймовірний набір карт.

Один з гравців-рекордсменів вважає, що подібний набір випав перший раз за всю історію людства і більше ніколи не випаде.

Зазначимо, віст - старовинна англійська карткова гра. Існує з 17-го століття. Вважається попередницею бриджу і покеру.

Як правило, в віст грають двоє на двоє - командами. Колода - 52 карти. Роздає один з гравців по одній карті і по 13 штук на руку.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить