Козелець засяяв

Опубликовано: 12 января 2011
Просмотров: 1240

10-го січня нового 2011 року було увімкнено нічне освітлення дзвіниці Собору Різдва Богородиці. Краса неймовірна!

Мабуть для козельчан це не новина, адже таке важко не помітити! А от тим, хто давно не був у Козельці, варто приїхати і прогулятись ввечері селищем.

Враження чудові! Кожна архітектурна пам'ятка по своєму прекрасна, при чому по-різному: вдень і вночі... Тому не варто казати: "Та я на такі підсвітки і в Києві налюбувавсь/лась" (це я так, задля прикладу). У нас - особливий Собор! Між іншим, визнаний одим з найгарніших соборів Європи.

Тож з понеділка нічне небо Козельця стало ще більш осяяним. Тепер наше містечко, мабуть, і з орбіти видно...Улыбаюсь Ми підрахували, що на дзвіницю прикріплено сорок освітлювальних приладів. Тепер вона сяє яскравіше Собору, який освітлює всього близько десятка прожекторів...

Нажаль, не можу точно пригадати, коли було встановлено нічне освітлення собору, десь 2-3 роки тому. А от як в суботу тестували освітлення дзвіниці - спостерігала. Щановні, це нелегкий труд (та й мабуть немалі гроші) - декілька майстрів, на холоді, не один день творили цю красу!

Вибачайте, що нічого конкретного: "близько", "декілька", "не можу пригадати" - ми не  професійні журналісти, а в інших джерелах ніде ані слова... Тож пишіть в коментарях хто що знає: як, коли, де, хто, за чиї гроші...

Дивіться фото Козельця у фотогалереї порталу.

Читайте статті в розділі "Для туристів":

P.S. "Для туристів" - бо місцеві жителі мають все те знати (нашу цікаву історію). Але сподіваюсь, що кожен там знайде для себе щось цікаве. Ми працюємо заради цього.

Руслана Гаврилюк,  редактор

Козелецького районного соціально-інформаційного порталу


kozeletslife.com


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить