День захисту дітей

Опубликовано: 01 июня 2016
Просмотров: 1718

1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення щодо його відзначення було прийнято Міжнародною демократичною федерацією жінок у листопаді 1949 року.

ООН підтримала ініціативу відзначення міжнародного дня і оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день святкують з 1998 року.

Впродовж років незалежності в Україні прийнято закони щодо охорони дитинства та ратифіковано Конвенцію ООН. Однак це не вирішує остаточно всіх проблем, пов’язаних з дітьми.

Нині варто звернути увагу на те, щоб наші діти були здоровими. Адже за статистикою, все більше їх народжується з патологією, з малою вагою та дітей-інвалідів, росте дитяча злочинність, дитяча наркоманія та алкоголізм. Серед дітей поширюються СНІД, венеричні захворювання, туберкульоз.

Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, органів влади, закладів, що піклуються здоров’ям та освітою дітей, громадськості подбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень охорони здоров’я, виховання і дотримання прав дитинства.

Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить