Вручено перші паспорти у формі ID-картки

Опубликовано: 12 февраля 2016
Просмотров: 526

11 лютого 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Швед вручив паспорти громадянина України 20 юнакам і дівчатам Козелецького району.

З нагоди урочистого і радісного свята у залі райдержадміністрації зібралися керівництво району, батьки і родичі 16-річних «винуватців» заходу, котрі з нетерпінням чекали той момент, коли візьмуть у руки перший і найголовніший документ у житті кожної людини.

Вітаючи зі знаменною подією молодих людей, голова райдержадміністрації Володимир Швед наголосив, що вони стали першими жителями Козелеччини, хто отримає найголовніший документ у формі пластикової ID-картки.

«Для вас починається новий відлік часу, коли ви своєю працею, вмінням, волею, розумом зможете зробити вагомий внесок у розбудову нашої країни. З цієї хвилини починається відлік вашого нового життя. Пам’ятайте: віднині турботи держави – це ваші турботи, її честь – це ваша честь», – підкреслив голова райдержадміністрації.

Володимир Швед побажав молоді з честю носити високе звання громадянина України і бути справжніми патріотами Батьківщини, її вірними доньками і синами.

З вітальними словами до юнаків і дівчат звернулися заступник голови районної ради Катерина Биковець, заступник Козелецького селищного голови Микола Чміль, завідувач Козелецького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Віра Закревська. Вони нагадали молодому поколінню, що отримання паспорта громадянина України не лише розширює права, а й покладає низку дорослих обов’язків, і побажали новим громадянам України щастя й удачі в дорослому житті, миру на нашій рідній землі.

Завідувач Козелецького районного сектору УДМС України в Чернігівській області Віра Закревська повідомила присутнім, що використання паспорта у формі пластикової картки спрямоване на поліпшення та спрощення отримання тих чи інших послуг та відкриває широкі можливості для розвитку електронного урядування, надання адміністративних послуг он-лайн і створення електронних сервісів у багатьох сферах. Вона зазначила, що підробити паспорт-картку громадянина України практично неможливо через велику кількість рівнів захисту, що гарантують збереження інформації.

Юнаки й дівчата склали урочисту обіцянку бути вірними справі народу, зміцнювати українську державу і примножувати славу Батьківщини, бути достойним пам’яті тих, хто віддав своє життя за честь і незалежність України.

На завершення урочистостей усі присутні виконали Державний Гімн.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату Козелецької райдержадміністрації

Комментарии  

+4 #1 Рационализатор 12.02.2016 13:25
Оце мабуть саме те, без чого життя в нашій країні до цього було неможливе!
Я представляю яка почнеться після цього "движуха" у нашій країні, і зокрема в нашому районі.
Натовп щастливих володарів ID-пластикових паспортів, задоволено прицмокуючи життям, біжить у центри занятості щоб отримати хоч яку небудь роботу. З такою ID-карткою паспортом не соромно прийти в центр соціального захисту щоб отримати субсидію, яка дозволить не здохти з голоду. Ще багато яких земних благ дозволить отримати це нововведення.
Але саме головне, в кожну із цих контор потрібно обладнати необхідним обладнанням щоб подивитись, прочитати, те що написано в цій ID-картці !!! Річки бюджетних коштів потечуть в кишені тих хто буде це втілювати в життя, закуповуючи необхідне обладнаня на тендерах, купуючи по завищених цінах...
Одне слово, життя стає кращим!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить