Перевіряйте термін придатності

Опубликовано: 09 марта 2016
Просмотров: 604

31-річна чернігівка Інна Примак 26 лютого поїхала в гості до знайомих у Козелець. Зайшла на ринок «Юність». Накупила товару: копчену ковбасу, майонез, кетчуп, квасолю в томаті — на 150 гривень. Там, де гостювала, зробила бутерброд з ковбасою, помазала його майонезом. З’їла.

Через 15 хвилин побігла в туалет блювати.

— У Козельці буваю не так часто, — розповідає жінка. — Продавчиня запевнила, що всі товари свіжі. Тому на дату придатності не звернула уваги.

Ковбаса на вигляд була нормальна. Коли відрізала, жодних сторонніх запахів не помітила. Майонез, за зовнішніми ознаками, теж наче був нормальний. Добре, що діти не встигли поїсти цієї «смакоти». А в мене спочатку пронос, а потім і блювота почалась.

Увечері цього ж дня роздивилися покупки. На майонезі, кетчупі термін придатності був стертий. Квасоля — у півлітровій скляній банці. Коли її відкрили, вжахнулися. Під кришкою був кокон личинки, з якої вже вивівся черв’як. Вжити квасолю потрібно було до кінця 2015 року.

Ранком скупилася в аптеці на 120 гривень. І понесла весь товар продавчині. Знаю, що її звати Наташа. Прізвища на бейджику не було. Вона була в стані алкогольного сп’яніння і відмовилася брати товар та повертати гроші. Пригрозила їй, що напишу заяву до поліції. А у відповідь почула, що заява може легко зникнути. Тому я принципово звернулася до поліції. І всі продукти їм віднесла.

Розумію, весь прострочений товар вона зі свого прилавка не прибере. Заплатить невеликий штраф і далі буде торгувати. Або ж поїде по селах втюхувати прострочку бабусям. Мені, дорослій, три дні погано було, а дитина і в лікарню потрапити може.


Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №9 (1556)


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить