Свідоцтво про народження. Нововведення

Опубликовано: 28 марта 2016
Просмотров: 507

Уперше свідоцтво про народження дитини видано в пологовому відділенні Козелецької ЦРЛ

25 березня у пологовому відділенні Козелецької центральної районної лікарні вперше працівники юстиції урочисто вручили свідоцтво про народження дитини сім'ї Василя та Оксани Бурковських, які скористалися послугою проекту, що дає громадянам спрощений доступ до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини.

В.о. начальника відділу ДРАЦС Козелецького районного управління юстиції Яна Мельник вручила свідоцтво про народження сина Богдана жительці сел Козелець Оксані Бурковській.

Привітали молоду матір з первістком заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова і начальник районного управління юстиції Володимир Михед, які побажали батькам і немовляті здоров'я, любові, миру в сім'ї та Україні.

Відтепер відповідно до наказу Міністерства юстиції України, якою спрощено доступ громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, жителі району за бажанням зможуть отримувати свідоцтво про народження не лише у Державному реєстрі актів цивільного стану Козелецького районного управління юстиції, а безпосередньо у пологовому відділенні. Це новий сервіс Мін’юсту щодо видачі свідоцтв про народження дитини.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Козелецької райдержадміністрації

 

 


Комментарии  

0 #1 Сумуючий 30.03.2016 09:34
І все у нас гарно.
І все у нас є.
Одне тільки горе...
Люди не плодятся. Не хочуть люди розмножуватись в неволі. Ніякі гроші і різного роду "примочки" цьому не допоможуть. Самодостатні люди не бачать перспективи великої сімї.
Цитировать
0 #2 Сумуючий 30.03.2016 10:09
Щоб не бути голослівним, знаючи, що в кожного хто прочитав цю інформацію є інтернети, пропоную поцікавитись і зрівнити "Споживчий кошик" від уряду і норми харчування військовополоне них в Германії часів 3-го рейху...
Ви будете здивовані!

Хліб для українця - 170 гр. в день, військовополоне ним в Германії - 321 гр.
Сало для українця - 5.5 в день, в Германії - 9 Гр.
Картопля для українця - 7.2 Кг. в тиждень, в Германії - 9.0 Кг.
І це так по кожній категорії продуктів. Ці норми були лише спочатку війни. Під кінець війни, коли робочих рук не хватало для німецької промисловості, потрібна була робоча сила, норми споживання були збільшені і прирівнені до норм населення Германії того часу.
Ось такі у мене невеселі думки про наше життя, після яких хочеться скорійш вимкнути світло, лягти спати і не думати про народження дітей.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить