Чому в Козельці закрито автостанцію

Опубликовано: 06 апреля 2016
Просмотров: 1376

У вівторок, 5 квітня 2016р. у залі засідань Козелецької райдержадміністрації відбулися громадські слухання, де розглядалося питання відновлення  роботи автостанції в сел.Козелець, двері якої вже два тижні як зачинені.

Таке рішення керівництво автостанції прийняло у зв’язку з порушенням правил безпеки на платформах, біля яких безпосередньо  розміщена добудова та новий вхід до супермаркету «Фора».

Громадські слухання відбулися за  ініціативи громадської ради при Козелецькій райдержадміністрації  за участі голови РДА Володимира Шведа, першого заступника голови РДА Юрія Заславського, заступника голови РДА Віри Жидкової, Козелецького селищного голови Валентина Бригинця; депутатів обласної ради: Надії Міклухо-Маклай; районної ради: Олександра Міклухо-Маклай, Володимира Мацьора, Ірини Санченко; селищної ради: Миколи Санченко, Людмили Сенченко, Юрія Забори; керівників та представників громадсько-політичних об'єднань: ВО «Свобода»  Сергія Андреєва, ВО «Батьківщина»  Галини Мачачі, ГО «Грім» Марії Павловської та інших; жителів Козельця та місцевих ЗМІ; представників ПАТ «ЧОПАС 17499» Євгена Ананко та Віталія Мироненка, супермаркету «Фора» Павла Охрамеєва, які надали  пояснення  щодо причин закриття автостанції та шляхів вирішення проблеми.

Громадськості було доведено наступну інформацію:

Колишнє приміщення автостанції, в якому нині розміщено супермаркет «Фора», було продано їй ще в кінці травня 2008. А земля площею в 0,92 Га – передана в оренду.

У 2015 році супермаркет здійснив добудову, реконструкцію торгової площі та перенесення центрального входу.

За словами керівництва автостанції, в день відкриття оновленого супермаркету під колеса автотранспорту потрапив покупець. У зв’язку зі збільшеним потоком пішоходів водії автобусів не можуть спокійно від’їжджати від платформ. Крім того, дуже часто покупці ставлять свої авто на місця, які  призначені виключно для зупинки та стоянки автобусів.

У зв’язку з цим, при автопарку було створено комісію, яка вирішила призупинити роботу автостанції та вимагати перенесення входу до супермаркету на інший бік будівлі (де він і був до реконструкції).

Представники супермаркету «Фора» готові йти на діалог, але не вбачають економічно доцільним перенесення входу, адже перепланування торгових площ та зміна комунікацій за підрахунками обійдеться підприємству у 700 тис. гривень.

Представники обох сторін вже неодноразово зустрічались з керівництвом району для обговорення даного питання, виносили варіанти можливих рішень. Зокрема, керівництво супермаркету «Фора» готове за власний рахунок здійснити огородження платформи автостанції та обмежити до неї доступ покупців. Було запропоновано кілька різноманітних варіантів такого огородження, але на жоден із них представники керівництва автостанції не погоджуються та продовжують наполягати на перенесенні входу до супермаркету на попереднє місце його розташування.

Керівництво району підтримуючи обурення громадськості рішуче налаштоване відновити роботу автостанції, вважаючи її повне закриття недопустимим.

У підсумку: рішення ПАТ «ЧОПАС 17499» про закриття автостанції не має, працівники ще не звільнені. Але її робота залишається призупинена.

Під час громадського обговорення  були висловлені пропозиції щодо  вирішення питань безпечного функціонування автостанції та створено комісію за участі представників органів влади, місцевого самоврядування та громадськості з метою відпрацювання можливих варіантів та прийняття остаточного рішення.

За попередньою домовленістю, наступного тижня знову мають відбутися громадські слухання по даному питанню.

© Козелецький веб-портал kozelets.life


Комментарии  

+6 #1 Сумуючий 06.04.2016 16:17
Чому закрили в Козельці автостанцію ?
Риторичне запитання...
Тому що в нинішньому тренді, поsрать ( :oops: )на всіх людей. Нікого не хвилює як добратись з віддалених сіл в районний центр щоб вирішити якісь питання, відвідати поліклініку, або якісь інші справи.
Бізнес в обслуговуванні людей, зокрема в перевезенні людей це дуже морочливо і віддача незначна. Це вам не спекуляція, пристроїв курятник до автостанції, десь купив товар, набавив свою ціну і перепродав.
Я не проти магазинів.
Було-б дуже гарно якби у нашому містечку були різні і багато магазинів які продавали би різний товар. Але в реальності, магазинів уже не один десяток. Продають один і той-же товар що й в сусідньому магазин, рядом і навпроти, продавці сидять зівають, ждуть купця...
Ждіть хлопці, ждіть...
Цитировать
+2 #2 sss 07.04.2016 08:47
і все як завжди через зад. спочатку робимо,потім чухаємо одне місце.
Цитировать
+5 #3 Сумуючий 07.04.2016 09:39
А тепер розглянемо питання по суті.
Автостанція в Козельці була? Була...
Вона відповідала всім нормативам які повинні бути для таких споруд.
Те що хтось пристроїв до неї "курятник магазин" нехтуючи всіма питаннями Техніки Безпеки це питання до того хто цей курятник побудував зробивши вхід в курятник зі сторони руху автотранспорту. Що не було ясно, що кури і гуси при вході в цей курятник наражаються на підвищену безпеку?
Тут є питання і до тих, хто цей проект зробив, хто дав дозвіл це зробити....
А всякого роду "Громадські слухання" по цьому питанню не що інше як час забалакати проблему, найти спосіб як цю проблему "замазати", кому, а головне скільки положити в карман.
Вирішити проблему дуже просто. Для цього ніяких "Громадських слухань" не потрібно. Перенести вхід в курятник з другої сторони як ми всі це робимо у себе дома, щоб кури і гуси виходячи/входяч и в курятник не потрапляли під колеса автомобілів...
Цитировать
0 #4 мешканець 07.04.2016 12:47
не мала баба клопоту - купила порося.
Все ясно, як Божий день. Фора згідна шукати компромісне вирішення питання, а власники автостанції вперлися в перенесення входу.
Вхід абсолютно нікому не заважає, крім них. А те, що в людей нема толку, і вони не знають де можна ходити, а де ні, то тут перенесення входу ні до чого.
Ну і на останок, дивлячись з вікна, нормально їздять автобуси. Завжди є місце,де стати. А якщо якесь бидло і стане на місце автобусу, то це проблема менталітету, а не Фори.
Я вважаю, що автостанція працювати не буде, бо для її власників - не вигідно. Цікаво, що буде далі..
Цитировать
+2 #5 Тамила 12.04.2016 19:32
Цитирую Сумуючий:
А тепер розглянемо питання по суті.
Автостанція в Козельці була? Була...
Вона відповідала всім нормативам які повинні бути для таких споруд.
Те що хтось пристроїв до неї "курятник магазин" нехтуючи всіма питаннями Техніки Безпеки це питання до того хто цей курятник побудував зробивши вхід в курятник зі сторони руху автотранспорту. Що не було ясно, що кури і гуси при вході в цей курятник наражаються на підвищену безпеку?
Тут є питання і до тих, хто цей проект зробив, хто дав дозвіл це зробити....
А всякого роду "Громадські слухання" по цьому питанню не що інше як час забалакати проблему, найти спосіб як цю проблему "замазати", кому, а головне скільки положити в карман.
Вирішити проблему дуже просто. Для цього ніяких "Громадських слухань" не потрібно. Перенести вхід в курятник з другої сторони як ми всі це робимо у себе дома, щоб кури і гуси виходячи/входячи в курятник не потрапляли під колеса автомобілів...

Є така Красник-начальн ик відділу архітектури Держадміністрац ії м.Козелець, це точно,без неї не обійшлось!!!
Цитировать
0 #6 Сумуючий 13.04.2016 09:18
Дійсно, все що зроблено має своїх авторів. І якщо-б була воля, то всіх можливо назвати поіменно, притягнути до відповідальност і. Але я дуже в цьому сумніваюсь... Більш за все буде відповідати водій під колеса якого потрапив покупець. От якби відповіли автори цього неподобства, склались і компенсували завдану шкоду цьому нещастному пішоходу. А потім ще відповіли автори за недолугий проект будівницва, який знехтував нормами Техніки Безпеки для споруд "магазинів курятників". Цілком можливо що автор такого проекту купив(ла) диплом за гроші або за сало і гадки не знає що є такі норми.
Мене також дивує позиція представників "магазину курятника" які не вбачають доцільним перенессення входу, бачте гроші великі для цього потрібно... Людина для них, ніщо. Головне гроші... гроші і ще раз гроші.
Цитировать
+1 #7 chubays 14.04.2016 14:26
Такі прибудови повинні погоджуватись відділом архітектури РДА. Відповідно, перше питання треба ставити до них.
Адміністрація, як завжди чухає дупи, намагаючись щось вигадати - в результаті виходить те що завжди виходить із дуп. Зробіть хоч мільйон комісій і комітетів, легше від цього людям не стане.
Від себе пропозиції: по-перше ДАІшникам (якщо такі ще є) тупо стати на автостанції і всіх водіїв безжально штрафувати; по-друге автоснацію треба відгородити (за кошти обл.бюджету або кошти сіль ради) бо від корпорацій фіг чого дочекаєшся. І хай тоді і люди і автівки їздять лише тією забетонованою доріжкою.По-тре тє нашому голові, врешті решт показати хто тут господар і стати на сторону населення (а не на сторону власної вигоди). Бо коли місцевому самоврядуванню захочеться, то вони знаходять тисячі причин впхнути палки в колеса
Цитировать
+3 #8 гоша 14.04.2016 21:55
Один всім відомий лемешівській підар на прізвище федченко замість того щоб сидіти за хабарництво у в"язниці ходить і розказує всім що якби він зараз був мером то автостанцію б не закрили. Ця скотина забула що він разом зі своїм замом бригінцем нинішнім мером секретарем та депутатами віддали земельну ділянку навколо автостанції у аренду форі .Таким чином обрані вами дебіли віддячили вам як стаду баранів.Узаконе ння за форою земельної ділянки дало їй змогу затвердити будівельну документацію та побудувати.
Цитировать
0 #9 Новий 21.05.2016 00:09
Перони на автостанції плачуть по подібним табличкам але з дописом "Місце для паркування тільки автобусів, або представників ЛГТБ" http://bdzhola.com/news/najkraschij-sposib-pozbavitisja-vid-ljudej-jaki-ne-znajut-de-mozhna-parkuvatisja-foto, а їх також зустрічають активісти і радісно клеять на авто наклейки або прив'язують колорадські стрічки, адже своїм хамством паркування на пероні там де автобуси, вони від хамовитих ЛДНР нічим не відрізняються чи не так? Якщо місцева влада та Гаї (чи як воно зараз там називається) сліпі та безсилі....
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить