Серце до серця

Опубликовано: 12 апреля 2016
Просмотров: 399

5 квітня заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова провела нараду з питань проведення в Козелецькому районі Всеукраїнської акції «Серце до серця», яка стартувала 4 квітня і триватиме до 24 квітня під гаслом «Врятуй життя дитини».

Впродовж місяця проходить збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. В усіх обласних центрах благодійники об`єднаються, щоб зібрати на медичне обладнання саме в свою обласну дитячу лікарню. 

Інтенсивна терапія та анестезія в Україні застосовується практично в кожному закладі медичної допомоги. Головним їх завданням є порятунок життя дитини. Саме тому метою Акції є забезпечення таких відділень якісним медичним обладнанням.

Акція «Серце до серця» проходитиме вже одинадцятий рік поспіль і за цей час набула загальнонаціональної підтримки. В рамках Акції відбудеться ряд масових заходів по всій Україні, спрямованих на розвиток благодійництва і збір коштів на медичне устаткування.

Зокрема, серед запланованих в районі заходів: проведення благодійного пробігу "Біжу заради життя дитини", легкоатлетичного кросу фіналу акції, святкових благодійних концертів, конкурсів, виставок. Варто нагадати, що за 10 років діяльності, волонтерами «Серце до серця» було зібрано значні кошти та було закуплено понад 1400 одиниць медичного устаткування, яке передали в обласні дитячі лікарні та в користування маленьким українцям.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Козелецької райдержадміністрації


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить