Звернення. Автостанція сел.Козелець

Опубликовано: 17 апреля 2016
Просмотров: 529

Засідання робочої групи Громадських слухань

12 квітня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Заславського відбулося засідання робочої групи Громадських слухань з вирішення питання роботи автостанції в сел.Козелець, що була призупинена у зв'язку з порушенням безпеки дорожнього руху в результаті перенесення входу до магазину «Фора» після його добудови.

За підсумками розгляду було прийнято звернення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Козелецької райдержадміністрації


Звернення

У зв'язку з призупиненням роботи автостанції в сел.Козелець робоча група Громадських слухань звертається до Козелецького селищного голови та депутатського корпусу Козелецької селищної ради з пропозицією скликати позачергову сесію Козелецької селищної ради для розгляду питань негайного відновлення роботи автостанції в сел.Козелець та законності надання в оренду земельної ділянки 0,92 га ТОВ «Гармонія»(«ФОРА»).

 


Комментарии  

+4 #1 Сумуючий 18.04.2016 14:22
Повністю підтримую звернення!
Автостанція потрібна не тільки нашому селищу, а й всьому району. Потрібно відновлювати сполучення віддалених сіл з районним центром. Там теж живуть наші люди, яким потрібне сполучення, щоб відвідати поліклініку, вирішити різні справи в районному центрі.
Перевірити законність надання в оренду земельної ділянки, а також дипломів тих, хто до цієї справи причетний, давши дозвіл на прибудову "магазину курятника" знехтувавши правилами Безпеки..
Знайти винних, притягнути до відповідальност і, примусити компенсувати шкоду задіяну цими особами своїми недолугими рішеннями.
От тоді я повірю, що в нашій країні щось змінюється до кращого і люди яких ми вибираємо у місцеве самоврядування щось роблять для цих людей.
Цитировать
0 #2 Новий 21.05.2016 00:03
Перони на автостанції плачуть по подібним табличкам але з дописом "Місце для паркування тільки автобусів, або представників ЛГТБ" http://bdzhola.com/news/najkraschij-sposib-pozbavitisja-vid-ljudej-jaki-ne-znajut-de-mozhna-parkuvatisja-foto, а їх також зустрічають активісти і радісно клеять на авто наклейки або прив'язують колорадські стрічки, адже своїм хамством паркування на пероні там де автобуси, вони від хамовитих ЛДНР нічим не відрізняються чи не так? Якщо місцева влада та Гаї (чи як воно зараз там називається) сліпі та безсилі....
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить