Результати аудиту «Козелецьагролісгоспу»

Опубликовано: 22 апреля 2016
Просмотров: 496

Друге засідання четвертої сесії обласної ради. Найгарячіше питання порядку денного – результати перевірки діяльності «Козелецьагролісгоспу».

Тимчасово-контрольна комісія повідомляє результати аудиту. Юрій Болоховець, депутат облради: «На підприємстві проводиться недостатня робота з питань охорони лісу від незаконних рубок, а також відшкодування збитків вищезазначених незаконних дій.

В ході перевірки виявлений випадок здійснення підприємством рубки деревини без відповідних дозвільних документів».

Депутати дійшли думки, що керівництво підприємства не забезпечує в повній мірі вимог ефективного ведення лісового господарства. Підприємство хоч і високоприбуткове, проте економічні та бухгалтерські розрахунки досі ведуться вручну на папері. На виконання робіт не проводять тендерів, деревину не реалізують через аукціон. Ціни продажу викликають сумнів. Такі підсумки контрольної комісії.

Тож депутати облради вирішили долучити до перевірки діяльності Козелецького райагролісгоспу і фінансову інспекцію. Тож яка доля «Облагролісу»? Можлива реорганізація – таке бачення керівництва області.

Підтримали депутати і звернення до прем’єр-міністра щодо забезпечення фінансування з держбюджету утримання автодоріг області державного значення. Звернення направив особисто голова облради.

Також депутати проголосували за здійснення співфінансування важливих закладів соціальної сфери за рахунок коштів обласного бюджету. Нагадаємо, що фонд регіонального розвитку виділив області 91 мільйон гривень. Десять відсотків витрат за проектами має покривати місцевий бюджет.

В минулому році область з виділених фондом регіонального розвитку коштів тринадцять мільйонів не освоїла. Тож в цьому році прискіпливо підходитимуть до вибору підрядників.

Відеосюжет: 

Джерело: Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить