У Києві обговорили як врятувати Покорщину

Опубликовано: 14 мая 2016
Просмотров: 1260

11 травня 2016 року в Національному музеї історії України (м.Київ) відбулася презентація мистецького проекту «Родинні гнізда, духовні та мистецькі осердя старої Руси-України», що мала за мету привернути увагу громадськості до об’єктів мистецько-культурної спадщини України, які перебувають у жалюгідному стані і потребують порятунку. Захід був присвячений маєтку Дараганів – унікальній пам'ятці дерев'яної архітектури Лівобережжя ХVІІІ століття – розташованій у сел.Козелець.

Участь у заході взяла заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова.

Презентація складалася з ряду фотовиставок, засідання за круглим столом, прес-конференцій та відеорепортажів.

Відкрився проект виставкою світлин, які зробив фотограф Дмитро Клочко біля маєтку Дараганів «Покорщина» у Козельці, та показом імпровізованого кліпу на пісню "Ох, я нещасний" у виконанні Тараса Компаніченка. 

Відбулося засідання круглого столу з питань збереження та функціонування памяток архітектури, в якому, зокрема, взяв участь архітектор-реставратор Ігор Ізотов.

Прес-конференцію провели куратор проекту Ірина Данилейко і натхненник презентації Тарас Компаніченко, які зазначили, що організатори заходу прагнуть привернути увагу громадськості до порятунку об’єктів мистецько-культурної спадщини.

Тарас Компаніченк прозвітував на тему «Врятувати Покорщину: для кого ми це робимо і чому для нас це важливо». Заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова взяла участь в обговоренні питань щодо можливості проведення реконструкції садиби Дараганів на Покорщині.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Козелецької райдержадміністрації


Комментарии  

0 #1 Lana 20.05.2016 00:46
Ох, рятують вже скільки років - і ніяк... :cry:
Вже ж були спроби: "У Козельці рятували Покорщину" http://kozeletslife.com/novosti/gorod-i-region/2039-nareshti-dijshli-ruki-i-do-pokorshchini
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить