Вітаємо зі званням ЗРАЗКОВИЙ

Опубликовано: 23 мая 2016
Просмотров: 531

Танцювальному колективу «Веселі черевички» Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив»

Наказом Міністерства освіти і науки України від 08 квітня 2016 року № 413 затверджено рішення експертної комісії з присвоєння почесних звань

«Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», що діють у навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, відповідно до якого танцювальному колективу «Веселі черевички» (керівник Тамара Романовська) Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької районної ради(директор Наталія Ліскович) присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив».

Танцювальний колектив «Веселі черевички» Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва  було створено у 1995 році. Він займає вагоме місце в системі позашкільної освіти району, є його невід’ємною частиною.

Упродовж більше двох десятків літ свого існування колектив об’єднав сотні юних талантів, ціле покоління молоді, яке за покликом серця і душі дарує нам своє  мистецтво.

В історію «Веселих черевичків» великими літерами вписано славні перемоги, а їх було чимало.

«Веселі черевички - переможець обласних оглядів дитячої та юнацької творчості, щорічний призер Міжнародного хореографічного фестивалю – конкурсу «Містерія танцю»; двічі переможець Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Радость на бреге» в м. Бургас та Нєсебр  (Болгарія); призер ІІІ,ІV Всеукраїнського відкритого фестивалю – конкурсу дитячої та юнацької творчості «Яскрава країна в Трускавці»; щорічний призер Міжнародного фольклорного фестивалю національних культур «Поліське коло»; двічі танцювальний колектив «Веселі черевички» перебував у місті-побратимі Сауе (Естонія), у складі офіційної делегації Козелецького району,  де брав участь у Міжнародному фестивалі танцю, за участю дітей країн Прибалтики.

На сьогодні у репертуарі танцювального колективу більше  20 номерів: хореографічні мініатюри, народно-сценічні, народно-сюжетні, народні стилізовані танці та хореографічні композиції. Танцювальні номери відрізняються глибоким змістом і красою художньої форми.


Важливо зауважити, що успіх дітей у колективі залежить від викладача, який володіє професійними знаннями і вміло застосовує їх в навчально – виховному процесі.

Саме такими педагогом  є  Тамара  Романовська –  незмінний керівник  танцювального колективу  «Веселі черевички». 

Слід  відмітити, що  у  2015 році  Тамара  Романовська  стала  лауреатом  ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка хореографічного мистецтва».        

За повідомленням відділу освіти

Козелецької райдержадміністрації


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить