Випускний-2016

Опубликовано: 03 июня 2016
Просмотров: 620

На Соборній площі сел.Козелець відбулися урочистості з нагоди випускного вечора у трьох навчальних закладах райцентру.

31 травня в усіх навчальних закладах району відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам атестатів про здобуття повної середньої освіти.

Випускний бал, як зазначили ведучі урочистої церемонії Ірина Чолован і Петро Дем’янчук, – це свято, якого немає в жодному календарі, що лежить на межі дитинства і дорослого життя, в якому переплелися радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.

Привітали випускників Козелецької гімназії №1, Козелецьких ЗОШ І-ІІІ ст. №2 і №3 голова райдержадміністрації Володимир Швед, Козелецький селищний голова Валентин Бригинець, заступник голови районної ради Катерина Биковець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Стась.

Голова райдержадміністрації Володимир Швед, звертаючись до випускників, порадив не забувати того, чому навчали вас вчителі та батьки: бути завжди щирими, добрими, чесними, працелюбними, відповідальними, узяти із собою в самостійне життя знання, любов і волю до праці, адже тільки вони, разом узяті, допоможуть подолати нелегкий життєвий шлях. Керівник району подякував батькам за виховання прекрасних дівчат і юнаків, а освітянам – за складну і благородну працю, талант і професіоналізм, натхнення і постійний неспокій.

Заступник голови районної ради Катерина Биковець і Козелецький селищний голова Валентин Бригинець з нагоди свята побажали випускникам використати ті знання, уміння, здобуті в школі, мудрість, передану батьками, вибрати достойну життєву дорогу, бути гідними громадянами України. 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Стась привітав молодь із здобуттям повної середньої освіти, побажав удачі в дорослому житті, здійснення усіх планів і задумів.

Директори навчальних закладів селища зачитали накази про нагородження випускників золотими та срібними медалями.

Керівники району вручили випускникам медалі за особливі успіхи в навчанні, грамоти за активну участь у художній самодіяльності та високі досягнення в спорті.
Усі присутні бажали випускникам щасливого життєвого шляху, здоров’я, благополуччя, терпіння, успіхів, миру та злагоди в нашій країні. Директор Козелецької гімназії №1 Людмила Павленко побажала дітям довести всьому світові, що українці – найрозумніша і найуспішніша нація.

Від імені випускників слова щирої вдячності за любов, турботу, батьківську ласку, душевну щедрість, сердечне тепло і мудру науку педагогам і батькам висловила Анна Шинкаренко, учениця Козелецької гімназії №1, стипендіат Кабінету Міністрів України 2015-2016 навчального року.

З добрими напутніми словами до дітей звернулася мати випускниці Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Інни Прими – Валентина Прима.

Подарували всім присутнім хореографічні композиції та пісні зразковий танцювальний колектив «Веселі черевички» та сестри Анна і Олеся Ковальчук.
Випускники виконали прощальний вальс, який викликав у присутніх захоплення і легенький світлий смуток.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Фото Анатолія Пенського, Володимира Квітка


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить