Обережно, шахраї!

Опубликовано: 15 июля 2016
Просмотров: 377

Козелецький відділ Ніжинської місцевої прокуратури застерігає, що у Козелецькому районі час від часу до поліції звертаються за допомогою ошукані жителі, які через шахрайські дії злочинців, пов’язані з використанням Інтернет-мережі та мобільного зв’язку, втратили свої гроші.

Зі слів потерпілих, в Інтернет-мережі існують оголошення про продаж побутової, офісної чи комп’ютерної техніки, за привабливими цінами. Спокусившись цим, громадяни на вимогу продавців здійснювали передоплату за товар, перераховуючи на вказаний шахраями банківський рахунок потрібну суму, але замовлений товар так і не отримували.

Також, мають місце непоодинокі випадки, коли шахраї телефонують на мобільні телефони громадян під виглядом працівників банку або працівників поліції та під вигаданими приводами провокують перераховувати значні грошові кошти на вказані ними банківські рахунки.

Шановні громадяни! Щоб не потрапити на гачок шахраїв, будьте пильними при здійсненні покупок через мережу «Інтернет», ігноруйте дзвінки від підозрілих осіб. За можливості перевірте достовірність почутого: передзвоніть близькій людині, яка начебто потрапила в біду, оператору мобільного зв’язку чи на гарячу лінію банку. Не реагуйте на дзвінки від «правоохоронців», які вимагають винагороду, адже для працівників поліції подібні дії не припустимі.

За повідомленням Козелецького відділу

Ніжинської місцевої прокуратури


Комментарии  

+1 #1 Сумуючий 15.07.2016 19:23
Думаю для интернет аудитории, коим являются посетители KozeletsLife такие предостережения излишни. Они все прекрасно понимают тонкости безопасной интернет торговли и предоплаты при этом в частности. Только наложенный платёж! И ничего больше...
Особенно если это касается базаров, таких как OLX и чуть-чуть более надёжного AUKRO
Хотя, чего греха таить...
Каждый кто пользовался такой торговлей, есть узкий круг проверенных временем интернет магазинов где можно и предоплату.
Давать свои платёжные реквизиты по мобильному, это вообще, моветон, за пределами разумного.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить