25 гривень штрафу за 1-го рака

Опубликовано: 19 июля 2016
Просмотров: 357

РИБАЛКАМ НА ЗАМІТКУ : ЛІТНЯ ЗАБОРОНА НА ЛОВ РАКІВ

Чернігіврибоохорона нагадує: з 1 серпня до 15 вересня включно (в період другої линьки) забороняється всякий лов раків у водоймах Чернігівщини.

Велике прохання до громадян не нехтувати даною забороною, адже відновити запаси раків у водоймах набагато важче, ніж зберегти. 

Як прокоментувала головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області Валентина Бойправ: «У всі періоди життя раки або линяють, або готуються до чергового линяння. Воно пов’язане з ростом цих тварин і полягає в скиданні твердих покровів. Про наближення линьки можна здогадатися з матового відтінку панцира, його боки при цьому легко продавлюються пальцями.

Сама линька відбувається в норах, під корчами, між стеблами підводних рослин, переважно в ночі.

Линька триває, як правило, кілька хвилин, але іноді цілу добу. Доти, поки новий панцир не затвердіє, рак росте. Це триває 1-1,5 місяця. Ось саме в цей період і забороняється ловити раків».

Нагадуємо, що за порушення правил рибальства настає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 34 грн. до 170 грн., за грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову) - від   340 грн. до 680 грн.

А також, за кожен екземпляр, виловлених раків в період заборони, прийдеться сплатити нанесені збитки у розмірі 25,5 грн.

Джерело: сайт Чернігіврибоохорони


Комментарии  

+1 #1 сергейtt 19.07.2016 18:30
Спочатку штрафуйте тих пiдарасiв, що воду загрязняють, а не звичайних людей.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить