Річка Остер. Петиція на сайті Президента

Опубликовано: 19 июля 2016
Просмотров: 535

Створено петицію на сайті Президента України з проханням про виділення коштів на очищення річки Остер.

Просимо всіх небайдужих підтримати її!

Суть звернення: Екологічне лихо на річці Остер Чернігівської області

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Науменко Євген Валентинович

Статус: триває збір підписів

Петиція №22/026621-еп. Подана 18.07.2016

Дата початку збору підписів: 18.07.2016

Текст електронної петиції:

В Козелецькому районі Чернігівської області склалася критична ситуація із екологічним лихом, що сталося на річці Остер, територією якого вона протікає та є лівою притокою і однією з головних водних артерій річки Десна.

Зокрема, упродовж 1 - 6 липня 2016 року відбулась масова загибель риби, що супроводжувалось стійким неприємним запахом сірководню, аміаку та каналізації, при цьому вода є неприроднього темно – коричневого кольору та піниться, є непридатною для її використання, купання та вилову риби, напування ВРХ, використання води на технічні потреби.

Дана ситуація викликає справедливе обурення жителів Козелецького району Чернігівської області, рівень соціальної напруги дуже високий.

За попередніми висновками незалежних експертів існуючий стан є результатом несанкціонованого скидання відходів виробництва, каналізаційних стоків, можливого забруднення її шкідливими хімічними (азотом амонійним, фосфатами) або біологічними речовинами (неочищеними каналізаційними стоками).

З огляду на викладене вище, ураховуючи актуальність порушеного питання та з метою забезпечення санітарного благополуччя населення Козелецького району Чернігівської області просимо Вас розглянути питання виділення коштів з державного бюджету України для здійснення відповідних заходів очищення русла річки Остер та для ліквідації екологічної лиха.

https://petition.president.gov.ua/petition/26621

Як підписати петицію

Для того, аби підписати петицію потрібно зареєструватися на сайті. Вказуємо свою поштову електронну адресу, придумуємо пароль і переходимо в пошту. В листі у вас буде посилання на сторінку з продовженням авторизації. Далі авторизуємось або за вашим податковим номером (ідентифікаційний код), або за банківською карткою (ПриватБанк чи Ощадбанк).

Все. Чекаємо підтвердження на вашу електронну пошту про те, що вас зареєстровано (у часі це відбувається по різному: від кількох годин до 1 доби) і можна голосувати за будь-яку петицію.

Так. Складнувато. Але цей процес зроблено було для того, аби не робили штучну накрутку підписів.

Не залишайтеся осторонь! Ми не можемо дозволити нашій річці повільно помирати!

 


Комментарии  

+2 #1 Сумуючий 20.07.2016 11:45
М..да...
Велика біда, це дуже погані справи у нас, якщо щоб влада зробила те що вона повинна робити апріорі, потрібно просити Президента країни...
Щоб покращити справи, петицій не потрібно. Треба займатись справами, кожному на своєму місці. Але так як владу в пост-радянських країнах захопив криміналітет, то вони і вирішують свої справи на свій розсуд.
А нам, простим громадянам дали можливість писати листи (петиції), пишіть будь ласка...
Якщо набереться підписантів більше 25.000, то ми розглянемо, але не факт, що вирішимо...
А ще, нам дали закон, 25 гривень за спійманого рака з адміністративно ю відповідальніст ю за порушення, у вигляді штрафу від 31 до 170 гривень.
Нещастний буде той дядько-безробіт ний порушник цього закону, спіймавшого рибину, щоб зварити супу, нагодувати свою сімю.
Це вам не ті, що в сесійний залі пишуть такі закони, а потім, повертаючись на свої підприємства, власниками яких вони являються, викидають у річки відходи, після яких гине все живе в річці.
Цього спіймати на гарячому вам не вдасця! Такого щоб спіймати, треба писати листи (петиції), щоб влада виконала свій обовязок.
І якщо набереться 25.000 підписів, можуть розглянуть питання. Але не факт що вирішать...
Але всеж-таки я підпишу цю петицію, раків жаль... Надія вмирає останнью. Можливо і нашому Президенту раків з рибками стане жаль і зробить, хоч що небуть для покращання їхнього життя в річці Остерка.
Цитировать
0 #2 Ruslana 22.07.2016 00:29
Цитата:
Велика біда, це дуже погані справи у нас, якщо щоб влада зробила те що вона повинна робити апріорі, потрібно просити Президента країни...
Ох... Наскільки ж Ви правий!
Сумно. Дуже сумно..
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить