Графіки вивезення побутових відходів

Опубликовано: 22 июля 2016
Просмотров: 362

Сьогодні утилізація сміття для жителів Козелецького та Бобровицького районів не є проблемою. Достатньо лише підписати договір з ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець».

На сайті підприємства eco-s-k.com.ua розміщені графіки по всім населеним пунктам, що є дуже зручно, адже можна переглянути не лише час та день вивезення, а й роздрукувати календарик з відміченими датами.

Для пошуку необхідного графіку можна перейти у відповідний розділ (Козелець, Козелецький район, Бобровиця, Бобровицький район) або ж просто ввести назву населеного пункту чи вулиці у формі пошуку, що розташована на сайті у розділі "ГРАФІКИ".

Довідка:

Для збору сміття «Еко-Сервіс-Козелець» пропонує безконтейнерну основу (за графіком наша вантажівка забирає мішки зі сміттям об’ємом до 100 л та вагою до 10 кг) та контейнерну основу (встановлення контейнера розміром 0,75 м³ або 0,65 м³) – спеціалізоване авто прибуває за графіком або ж за домовленістю,  для зручності клієнта.

Також надається можливість послуги самостійного вивезення ТПВ на полігон, розміщений на території Лемешівської сільської ради з 9:00 до 20:00.

«Здай сміття – збережи довкілля!»

 


Комментарии  

+1 #1 Ruslana 22.07.2016 00:30
ЗАПРОШЕННЯ
Цитировать
+2 #2 Радісний 24.07.2016 14:53
О, ... це гарна новина!!!
Приємно читати такі новини, що в нашому селищі є люди які займаються потрібною справою для людей. Побільше-б таких фірм в різних сферах нашого життя. Честь їм і хвала!
Прочитавши таку новину, мене охопила радість, ми ще не безнадійно хворі, є люди які працюють для нас, щоб нам було краще. І якщо це буде так і далі, то, потрібен тільки час для нашого одужання...
В, тричі приємно що в цих фірмах є єлектронний ресурс, де можна переглянути всю необхідну інформацію. І нехай ще мало користуються такими можливостями, але це на перспективу.
А перспективи Internet ще далеко не вичерпаний, ще тільки-тільки починається..., побачите самі.
Цитировать
0 #3 Марія 28.07.2016 23:53
А чи обов*язково заключати договір? Ось мої сусіди ніякий договір не заключати (знаю достовірно), а кожного разу виставляють мішки зі сміттям, і їх забирають. То ми платимо кожного місяця за вивіз сміття по договору, а вони з нас сміються. Чому така несправедливіст ь?
Цитировать
+1 #4 Радісний 29.07.2016 16:32
Цитирую Марія:
А чи обов*язково заключати договір? Ось мої сусіди ніякий договір не заключати (знаю достовірно), а кожного разу виставляють мішки зі сміттям, і їх забирають. То ми платимо кожного місяця за вивіз сміття по договору, а вони з нас сміються. Чому така несправедливість?


Це Марія проза життя...
Головне не це, з чим ви зіткнулись, головне те, що ми заключили договір і проблеми сміття після цього для нас вже не існує. Правда інколи можуть виникнуть другі, про те що ви написали, але це вже проблеми особисті. З часом вони вирішаться, можливо фірма зробить більш гнучкі умови договору, можливо знизять ціну, а можливо зроблять такі умови що ті окремі випадки про які ви згадуєте, стануть просто неможливі...
Головне те, що особисто для мене, проблеми сміття вже не існує і це вже покращання.
Цитировать
0 #5 Ruslana 04.08.2016 15:32
Цитирую Марія:
А чи обов*язково заключати договір?....

ТОВ «Еко-Сервіс-Коз елець» повідомляє:
"Заключати договір обов'язково!! Забирається сміття тільки за договором, якщо немає договору то водій буде оштрафований за те що забирає не за договором"
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить