Меценат газифікував село Рудня Козелецького району

Опубликовано: 15 ноября 2016
Просмотров: 346

Жителі с.Рудня, основним видом палива для якого є дрова місцевих лісів, тепер отримали можливість користуватися природним газом.

З цієї нагоди 11 листопада в селі, що входить до Деснянської об’єднаної територіальної громади, відбулися урочистості, участь у яких узяв голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Будівництво підвідного газопроводу протяжністю 3 км 800 м здійснило ПАТ «Чернігівгазбуд» за кошти, надані меценатом Сергієм Тігіпком.

Вітаючи селян з вагомою подією, голова облдержадміністрації Валерій Куліч зазначив: «В області незабаром замість 597 сільських рад утвориться 50-60 об’єднаних територіальних громад, які матимуть власні кошти, що дасть можливість вирішувати соціально-економічні питання громади, розпоряджатися землями. За рік існування Деснянської об’єднаної територіальної громади проведено будівництво і ремонт доріг з твердим покриттям, освітлення вулиць у населених пунктах, ремонт клубів. І сьогоднішня подія – відкриття підвідного газопроводу – стане черговим важливим внеском у покращення добробуту людей, якості їх життя, створить додаткові можливості для молодих спеціалістів, аби вони поверталися та працювали на благо свого рідного села та району».

Місцеві жителі, голова Деснянської об’єднаної територіальної громади Юрій Осташевський, староста сіл Морівськ, Отрохи і Рудня Микола Дяченко радо вітали на заході голову райдержадміністрації Володимира Шведа, голову районної ради Олену Дмитренко, народного депутата України Олега Купрієнка, голову правління ПАТ «Чернігівгаз» Аллу Ярову, директора ПАТ «Чернігівгазбуд» Володимира Моцьора і мецената Сергія Тігіпка. Говорячи про рік, прожитий в новоствореній об’єднаній територіальній громаді, Юрій Осташевський і Микола Дяченко підкреслили, що незважаючи на деякі складнощі, все ж багато проектів утілено в життя: проведено роботи з будівництва і ремонту доріг з твердим покриттям, з освітлення вулиць, відремонтовано сільські клуби і школи.

Усі промовці цього дня наголошували, що підведення газу до села – це потужний імпульс до відродження села, створення цивілізованих умов життя для сільського населення. До речі, у районі природним газом вже користуються жителі 71 населеного пункту, прокладено 174,228 км підвідного газопроводу до населених пунктів та 577,599 км газопроводу на території населених пунктів, газифіковано 15673 житлові будинки.
Голова облдержадміністрації Валерій Куліч разом з почесними гостями запалили символічний вогонь, а настоятель Свято-Миколаївської церкви парафії УПЦ протоієрей Володимир (Маркович) освятив подію.

Люди щиро дякували майстрам і спеціалістам, які газифікували населений пунк, а самодіяльний колектив «Морівчанка» подарував гостям невеличкий концерт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Козелецької райдержадміністрації


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить