Зміна тарифів на вивезення ТПВ

Опубликовано: 12 декабря 2016
Просмотров: 362
Ось вже як п’ять років мешканці селища селища та козелецького району не знають проблем із збутом сміття. Налагоджена робота компанії "Еко - Сервіс - Козелець", самовідданість команди підприємства дало неабиякий результат - довіра клієнтів помножена на вдячність за потрібну справу в селищі. Однак, в житті час від часу трапляються моменти, коли треба зробити вибір. Навіть, якщо це і болючі та непопулярні методи. Тож у зв’язку із збільшенням цін на паливо-мастильні матеріали, комплектуючи для спецтехніки, а також з метою збереження безперебійної роботи професійного складу команди, ТОВ "Еко - Сервіс - Козелець" змушений підняти тариф на послуги із вивезення та приймання ТПВ.

Зростання цін буде проходити в два етапи. Перший з січня 2017, другий в 2017 році. Важливо і те, що ті користувачі послуг, котрі використовують роздільне поводження з відходами не потраплять під другу хвилю підвищення тарифів. До того ж, не варто аж надто боятися підвищення цін, адже для наших користувачів діють пільги всіх категорій пільговиків та можливість отримання субсидії на послугу.

Приносимо свої вибачення за незручності!

Зобов’язуємось і надалі надавати послуги якісно!

З повагою колектив ТОВ "Еко- Сервіс-Козелець"

Комментарии  

+1 #1 Сумуючий 13.12.2016 09:34
Починається...
Ще не вправився уряд підвищити мінімалку, а анонс підвищення цін на визення смяття в два етапа вже опубліковано. При чому самих цін ніде не вказано...
Все як завжди. Закінчиться ця ініциаива тим, що сміття будуть вивозити в лісосмуги і на узбіччя доріг.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить