Ймовірність вторгнення залишається високою

Опубликовано: 27 июля 2015
Просмотров: 849

Відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей пов'язано з тим, що терористи постійно ведуть обстріли позицій ВСУ, порушуючи тим самим режим тиші - пише Gazeta.ua.

Про це заявив перший заступник начальника Генштабу генерал Геннадій Воробйов у понеділок у ході зустрічі з командувачем Військово-повітряних сил Збройних сил США в Європі генералом Френком Горенцом.

"Іноді, для збереження життя і здоров'я українських військових і мирних жителів, ми змушені вести вогонь у відповідь, але навіть в такій ситуації, ми ніколи не ведемо вогонь по населених пунктах, бо там можуть перебувати мирні українці. Зараз ми повністю контролюємо ситуацію, а угруповання військ в районі проведення АТО дозволяє адекватно реагувати на зміни в обстановці. Також, виходячи з наявної у нас інформації, залишається високою ймовірність повномасштабного вторгнення Збройних сил Російської Федерації", - заявив Воробйов.

У ході розмови українська сторона також подякувала США за конструктивну співпрацю, зокрема у сфері обміну досвідом підготовки різних підрозділів.


Комментарии  

0 #1 Keira 08.05.2016 07:53
Quite a ցreat deal ߋf people possess ѕet uρ
mobile strike hack unlimited gold coins vip оctober 2013; Daniella: http://www.helmyhashim.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=713560, Strike ⲟn their iOs or Android systems, therefore our software iѕ lоoking for player online աho don't Һave performed tҺe video game fοr
a long time and transferring gold, resources and gold tо yοur account.
Цитировать
0 #2 Leon 07.09.2016 19:19
You can perform tһiѕ multiple tіmes of couгѕe, but resources wоn't beϲome
expanded tо your account as tһis iѕ defіnitely maximum amount ɑnd limit.


Alsoo visit mmy web site :: mobile strike hack gold
generator online, Emely: http://www.tutohd.com/uprofile.php?UID=23505,
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить