День українського прапора

Опубликовано: 23 августа 2015
Просмотров: 500

Сьогодні День українського прапора, який українці святкують щороку 23 серпня.

Прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує всіх громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги, а нині відстоюємо незалежність, мир та єдність.

23 серпня 2004 року, український народ вперше святкував День Державного прапора України. Всі ми стали свідками зародження ще однієї дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

Сьогодні прапор України тріпотить не лише на будівлях органів влади, а й на оселях звичайхних громадян; в його кольори перефарбовуються українські міста та села.

Це прапор миролюбства. Він нагадує наше літо з його чистим, безхмарним небом, що простягнулося над хлібним ланом, це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала; це фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві та золото пасок на родинному столі.

 

А у світлі сумних подій, які Україна переживає останнім часом, прапор набув ще більшого значення. З ним йдуть у бій, ним вкривають загиблих героїв, він підіймається над визволеними територіями і повертає туди спокій. З кожним днем для все більшої кількості людей він стає оберегом, символом надії на мир і проявом патріотизму та любові до своєї країни.

Не втрачаємо надію та сподіваємося, що зовсім скоро український прапор підніметься над всією територію України і небо над нею знову стане мирним.

Слава Україні! Героям Слава!

 Адміністрація

Козелецького соціально-інформаційного

інтернет-порталу kozeletslife.com


Інші статті:


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить